Hasta Yorumları

Doğuş Tüp Bebek Merkezi Hasta Yorumları

Başta Şevket Hocamıza ve tüm Doğuş Tüp Bebek Merkezi çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz. Şuanda 32 haftalık hamileyim ve ikiz bebek bekliyorum. Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın… Doğuş Tüp Bebek Merkezini bebek sahibi olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
N.T

Tüm Doğuş Tüp Bebek Merkezi çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Eşimi ve beni okadar çok mutlu ettiniz ki anlatamam. Evimize verdiginiz hediye ile sonsuz neşe ve sevinç kattınız. Doktorumuz Şevket beye özellikle sonsuz teşekürler. Şimdi sayenizde nurtopu gibi bir oglumuz oldu.Ömür boyu size ve ekibiniz dua edecegiz. İnşallah bizden sonra yaptıranlarında ocakları tüter yüzleri güler.
M.M

Şevket Hocam merhabalar. Biz geçen yıl haziran ayında merkezinizde yumurta nakli tedavisi görmüştük.. 12 mart ta bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza aldık. Başta size, Can beye ve tüm ekibinize sonsuz teşekkürler.. Sayenizde bu mutluluğu tattık. Allah yardımcınız olsun, başarılarınızı daim etsin. Saygı ve sevgilerimizle..
N.Y

Merhaba Şevket Hocam. Sizin yardımlarınızla bebeğimiz Nursu dünyaya geldi. 01.10.2012 tarihinde doğum yaptım. 3 hafta kadar erken geldi. Şimdi 2,5 aylık oldu. Şükür sağlığı yerinde. Birgün Kıbrıs’a ziyaretinize geleceğiz inşallah. Havaların ısınmasını bekliyoruz. Ekibinize ve size çok teşekkür ederiz. Allah’a şükür bebeğimizi kucağımıza aldık sayenizde. İnşallah olmayana da verir Allah. Görüşmek üzere..
M.A

Sayın Şevket Hocam bugün 6. hafta itibariyle bebeğimizin kalp atışlarını duyduk bizim için çok heyecan verici ve mutluluk dolu bir andı. Bu mutluluğu yaşamamızda bilginizle, kariyerinizle, samimi ve güven veren yaklaşımınızla ve ekibinizle bize yardımcı olduğunuz için size minettarız. Bebeğimizle sizi ziyaret edebilmeyi çok isteriz. Herşey için çok teşekkür ederiz.
A.A

Merhabalar sayın Dr. Şevket Alptürk ve Doğuş Tüp Bebek çalışanları. Eşim ve ben sizlere minnettarım. Önce allaha çok şükrediyor sizlerede cok teşekkür ediyorum. Bu hafta eşimin doğum haftası inşallah bir erkek evladımız olacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Meslek yaşamınızda başarılarınızın devamını diliyorum. Sağlık ve mutlulukla kalın saygılarımla…
H.F

Selam Şevket hocam. Nereye gittimse senin asla çocuğun olmayacak denıldı ama sizin sayenizde 01.02.2012 tarihinde nur topu gibi oğlum oldu. Size sonsuz minnetarım. Şevket hocam allah sizleri başımızdan eksik etmesin…
K.N

Bize hayal bile edemeyeceğimiz bir mutluluğu yaşatan Dr. Şevket Alptürk’e sonsuz teşekkürler. Can oğlumuz 1.5 yaşında. Bebeğimizi kucağımıza alabildiysek; bu Şevket Bey’in son derece ciddi, işi şansa bırakmayan, gerçek bir hekim olmasından kaynaklandı.
A.A

Sayın Dr. Şevket Alptürk,
Hayatım en zor, en kritik günlerinde bana umut verdiniz, hayatıma kızımı dahil ettiniz. Böyle bir güzelliği bana yaşattığınız için size minnettarım. Bu kadar yoğun bir tempoda çalışmanıza rağmen, bu kadar ince ve hassas olmanıza ve bu kadar güzel gönüllü olmanıza sonsuz teşekkürler. Sevgi ve saygılarımla.
A.B

Değerli hocamız Şevket Alptürk ve ekibi güven verici, ilgili, kibar ve yol gösterici idiler. Aile olarak çok memnun kaldık. Bütün personele çok teşekkür ediyoruz.
B.T

Herşeyiyle güven duyduğum bir merkez. Özellikle doktorum Şevket Alptürk’ün önemi benim için çok büyük. Genel olarak personelin kendi alanında işlerini çok iyi yaptıklarını düşünüyorum.
H.Y

Merhaba çok kıymetli Şevket Hocam size ve ekibinize çok teşekkür ederim. Bebeğimizi kucağımıza aldık çok mutluyuz size resimlerini gönderiyorum. Sevgi ve Saygılarımı sunarım.
F.A

Şevket bey size çok minnettarız…Baştan beri tedavimde hiçbir bir olumsuzluk yaşamadım…Çalışan herkes çok sabırlı ve güler yüzlü..Ben hala inanamasamda o kadar güzel bir duygu ki anne olabilmek asla tadamayacağımı sanmıştım…Sayenizde eşim ve ben çok mutluyuz… Sizin ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve güzel bir hayat geçirmeniz dileğiyle…
A.A

Sizi Arayalım

ya da 0548 854 70 70 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Takibe Al

Doğuş IVF Logo
Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi
Op. Dr. Şevket Alptürk İletişim için: 0548 854 70 70 📞 KKTC Lefkoşa📍
www.cyprusivf.net 🏩

Arama Yapın

Son Yazılar