Doğuş Tüp Bebek Merkezi

Doğuş Tüp Bebek Merkezi Doğuş Tüp Bebek Merkezi

Doğuş Tüp Bebek Merkezi
Doğuş Tüp Bebek Merkezi

Doğuş Tüp Bebek Merkezi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde (KKTC) Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp bebek alanında tam kapsamlı hastanesi, en son teknoloji ile donatılmış laboratuvar, ameliyathane, genetik laboratuvarı ve geniş güler yüzlü uzman personeliyle hasta memnuniyeti ve mutluluğu üzerine kurulmuş başarılı bir tüp bebek merkezdir. Kuzey Kıbrıs’ta başkent Lefkoşa’da hizmet veren tüp bebek merkezimiz kalitesi, başarı oranları, gizlilik, güvenilirlik, esnek tedavi planları ve aylık tedavi ettiği çiftlerin sayısı bakımından Kıbrıs’ın en çok tercih edilen ve önerilen tüp bebek merkezi olarak referans gösterilmektedir.

Merkezimiz Kıbrıs tüp bebek alanından Kıbrıs’ın en köklü, tecrübeli ve saygın tüp bebek ünitesi olarak 2005 yılından beridir hizmet vermektedir.

Merkezimizde normal tüp bebek (IVF-ICSI) tedavisinin yanı sıra yumurta donasyonu (yumurta nakli), sperm donasyonuembriyo donasonu gibi donasyon tedavilerinin yanı sıra taşıyıcı annelik ve Pre-implantasyon genetik tanı (PGT) uygulaması ile genetik taramalı tüp bebek tedavisi yapılmaktadır. Ağır sperm faktörü olan hastalarımız için IMSI mikroskobu ile ayrıntılı sperm incelemesi yapıldıktan sonra mikroenjeksiyon işlemi yapılmaktadır. Aynı zamanda TESA-TESE gibi testisten sperm arama metotları uzman üroloğumuz tarafından hassasiyetle yapılmaktadır. Hastalarımızın Tüp bebek tedavileri sonrasında arda kalan embriyolarının ileride kullanılmak üzere dondurularak saklanması için vitrifikasyon tekniği kullanılmaktadır.

Tüp bebek tedavisi sonrasında çoğul gebelik oluşmuş vakalarda eğer ailenin çoğul gebelik düşüncesi yok ise gebelik indirgenmesi (fetal redüksiyon) metodu uygulanarak gebelik istenilen sayıya indirgenebilmektedir.

Doğuş Tüp Bebek Merkezi olarak hastaların sadece tedavileriyle ilgili değil, oluşturduğumuz bir çok farklı otel seçeneği ile konaklama, servisimiz ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaktayız. Detaylı bilgi almak için Konaklama ve Ulaşım bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Sizi Arayalım

ya da 0548 854 70 70 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Takibe Al

Doğuş IVF Logo
Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi
Op. Dr. Şevket Alptürk İletişim için: 0548 854 70 70 📞 KKTC Lefkoşa📍
www.cyprusivf.net 🏩

Arama Yapın

Son Yazılar