Ekibimiz

Doğuş Tüp Bebek Merkezi Ekibimiz

Doğuş Tüp Bebek Merkezi; kadın hastalıkları, doğum, kısırlık, yumurta donasyonusperm donasyonuembriyo donasyonutaşıyıcı annelik, cinsiyet seçimi ve Pre-implantasyon Genetik Tanı (PGT) uygulamaları üzerine tam donanımlı hizmet veren bir dal hastanesidir.

Felsefemiz; infertilite tedavisi için başvuran hastalara hızlı, etkili, ucuz ve güvenli bir şekilde tedavi planları oluşturmaktır.

Bebek sahibi olma isteği hayatınızdaki en önemli kararlardan biridir. Doğuş Tüp Bebek Merkezi çalışanları olarak tüm gayret ve amacımız, sizleri özlemini duyduğunuz bebeğinize kavuşturmaktır.

Jin. Op. Dr. Şevket ALPTÜRK

Dr. Şevket Alptürk - Doğuş Tüp Bebek Merkezi

Merkezimizin kurucu direktörü Jin. Op. Dr. Şevket Alptürk 1959 yılında Lefkoşa K.Kaymaklı’da doğdu. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1983 yılında mezun olduktan sonra 1984-1989 yılları arasında 5 yıl Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim dalında ihtisas yaparak uzmanlık ünvanını aldı. Aynı süre zarfında Jinekolojik ve Obstetrik Ultrasonografi, Jinekolojik Endoskopi, Mikro Cerrahi ve Kolposkopi eğitimlerini tamamladı.

2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında In-Vitro Fertilizasyon ve Embriyo Transferi Teknikleri Konusunda Uzmanlık alarak tüp bebek uzmanlığı almıştır. Birçok yerli ve yabancı tıp dergilerinde makaleler yayınlamıştır. Evli ve 2 erkek çocuk babasıdır. Halen 1991 yılında kurmuş olduğu kendi merkezi olan Doğuş Hastanesi bünyesinde Kadın hastalıkları, infertilite ve tüp bebek tedavilerini tüm ekibi ile birlikte sürdürmektedir. Merkezimiz özellikle tüp bebek tedavisi için özenle donatılmış olup uzman ekibimiz ile birlikte sizlerin hizmetindedir.

Sizinle ilk tanışmamızda belki kendinize sorduğunuz infertil miyim sorusunun cevabını arıyor, belki infertil olduğunuzu öğrenmiş ve bunu kabullenip çözüm aramanın verdiği duygu yükünü taşıyor belki de bu sefer olacak mı umuduyla önceki yorgunluklarınızı bertaraf etmeye çalışıyor olabilirsiniz. İnfertil olduğunuzu ancak hayatınızı biriyle birleştirip çocuk sahibi olmak istediğinizde anlayabilirsiniz. Bu ana kadar kendinizde hiç bir sorunun olabileceğini hissetmediğiniz ve düşünmediğinizden bu durum sizin için büyük bir sürpriz olmuş olabilir.

Belki de sevdiğiniz insanın çocuk sahibi olamadığını öğrenip ne suçum vardı sorunuzu sevginizle bastırmaya çalışıyor olabilirsiniz. Sonuç olarak sizin psikolojik, duygusal ve maddi olarak çok sıkıntılı bir dönem içinde olduğunuzu biliyoruz. Çoğu zaman kendimizi yerinize koyduğumuz için yaptığımız işlerde taşıdığımız sorumluluğun artması bazen bizi çok yorabiliyor ancak aldığımız iyi bir sonuç yada sizinle el ele yılmadan başarıya ulaşma arzusu bizleri yeniden perçinliyor. Tabi ki başarıya ulaşmak için Doğuş Tüp Bebek Merkezi laboratuvarı çalışanları olarak yenilikleri sürekli takip ediyoruz. Yıllardan beri hizmet veren bir tüp bebek merkezi olmamızın verdiği ayrıcalıkla son teknolojinin kullanıldığı, bize zaman ve işgücü açısından kolaylık sağlayan ekipmanlara sahibiz.

Yumurta ve spermlerinizi bize teslim ettiğiniz andan itibaren, onları işimizin bir parçası gibi değil aramızda yaşayacak insan adayı olarak hissediyoruz. Doğuş Tüp Bebek laboratuvarında teknolojinin hiçbir zaman duygu ve sevgiyi yenmesine izin vermemeye kararlıyız ve çizgimizden ve standardımızdan da ödün vermiyoruz. Laboratuvar koşullarımızı mümkün olduğunca doğala yani anne rahmindeki ortama benzer bir şekilde ayarlamaya özen gösteriyoruz.

Bu amaçla embriyolarınızı bizde kaldıkları süre boyunca, ‘dish’ diye tabir ettiğimiz kaplara yerleştiriyor ve içinde gelişimini sağlayacak ortamın olduğu paketlere koyarak saklıyoruz. Böylelikle embriyolarınızın size transfer edileceği güne kadar yapmamız gereken kontroller sırasında embriyolar dış ortamdan minimum etkilenmiş oluyorlar. Aldığımız iyi sonuçlar, bizi hep daha iyisini yapma hedefine taşıdığından sürekli yenilenen ve zinde bir laboratuvar olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler sizin için umutluyuz sizde bize güvenin ve umudunuzu yitirmeyin. Sizlere sevgili anne ve baba adayları olarak seslenmemizi yadırgamış olabilirsiniz ama anne ve baba olmanızın uzak bir hayal olmadığını bizler biliyoruz.

Sizi Arayalım

ya da 0548 854 70 70 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Takibe Al

Doğuş IVF Logo
Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi
Op. Dr. Şevket Alptürk İletişim için: 0548 854 70 70 📞 KKTC Lefkoşa📍
www.cyprusivf.net 🏩

Arama Yapın

Son Yazılar